Novinky

Gratulujeme všem, kteří se umístili na prvních deseti místech v soutěži Zdravý les a děkujeme všem přihlášeným. Výherci budou informováni dopisem.

Celý článek s výsledky ...

Občanské sdružení pro zodpovědný rozvoj zahájilo projekt Zdravý les, jehož cílem je propagace principů trvale udržitelného rozvoje v lesích. Součástí projektu je soutěž kreativní Zdravý les pro žáky základních škol (podrobnosti najdete v sekci Projekty) a stejnojmenná online hra připravená ve spolupráci se společností OSPAP a.s. a sdružením PEFC. V obou soutěžích můžete vyhrát zajímavé ceny včetně netbooku, iPadu 2, fotoaparátů, dotykových mobilních telefonů a další. Obě soutěže probíhají v období od 14. 11. 2011 do 31. 1. 2012.

Občanské sdružení pro zodpovědný rozvoj zahájilo svou činnost. Podařilo se nám získat partnery, díky jejichž podpoře plánujeme první projekty. Mezi partnery patří zejména společnost OSPAP a.s., největší český velkoobchod materiály a technologiemi pro ofsetový a digitální tisk, největší výzkumná společnost v České republice Ipsos Tambor, občanské sdružení FSC ČR, o. s. a sdružení PEFC Česká republika, obě zabývající se podporou trvale udržitelného hospodaření s lesními porosty, reklamní agentura Inna reklama s.r.o. a také tiskárna H.R.G. spol. s r.o.
.

Kompletní seznam aktuálních partnerů najdete v sekci Partneři.

Kontakní informace

 • Občanské sdružení
  pro zodpovědný rozvoj

  Plzeňská 113, 150 00 Praha 5
  Tel: +420 224 818 413
  Fax: +420 222 323 648

  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
  www.zodpovednost.cz